نیروگاههای خورشیدی

این پنل خورشیدی با بررسیهای فراوان از میان سازنده های مختلف سولار پنل در کشور چین و انتخاب بالاترین کیفیت از میان آنان انتخاب شده است .شرکت تولید کننده این پنل تولید کننده تک تک المانهای یک سلول خورشیدی از بیلت مربوط به سیلیکان ،ویفر، سلول ،ماژول ، پنل ،شیشه و انواع لایه های محافظ و ... است .

پنل خورشیدی :
Solar Panel

فایلهای پیوست

  60 cells solar panel spec 269.06 کیلوبایت دانلود

توضیحات خدمت

پنل خورشیدی 265 وات  مدل TPSP6Uمولتی کریستال شرکت   Top Ray Solar با استفاده از فن‌آوری نانو در ساخت سلول‌های این محصول و به کارگیری سلول‌های کریستالی، پنلی با پوشش‌ها پایدار، با دوام و سازگار با محیطی را تولید و به بازار عرضه کرده است که به جرات می‌توان گفت در نوع خود با چنین فن‌آوری و پیچیدگی‌های تکنولوژی بی‌نظیر می‌باشد. توان نزدیک به 19 در صدی این محصول  و و سابقه قدیمی این شرکت با بیش از 26 سال سابقه در حوزه سلول های خورشیدی یکی از پیشرو ترین شرکتهای فعال در این زمینه در دنیا است  . شرکت تابش پرداز آماده هر گونه همکاری در زمینه تامین ، نصب و اجرای همه گونه پروژه های نیروگاههای خورشیدی است.

شرکت تابش پرداز پگاه (دانش بنیان )
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : تست های غیر مخرب، بالابر های هوشمند ، تامین دستگاه های خط تولید سیلندرهای CNG، سازنده دستگاه های تست التراسونیک اسکنر در ایران، آموزش حفاظت در برابر اشعه، اندازه گیری امواج ، اتوماسیون صنعتی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-88058222
بروز رسانی 2 روز پیش