اندازه گیری گاز رادن

رادن دومین عامل سرطان ریه بعد از سیگار در جهان است . اندازه گیری گاز رادن در منازل و محیط های سر بسته بسیار ضروری است . این شرکت با دستگاههای پیشرفته اندازه گیری خود این خدمت را انجام می دهد .

توضیحات خدمت

همانطور که می دانید  افراد در طول زندگی عادی خود در معرض انواع پرتو ها اعم از یونساز ( رادن و ایکس و گاما ) و غیر یونساز ( امواج تلفن همراه و تلفن بی سیم ، آنتن های بی تی اس ، فر مایکروفر، لامپ های کم مصرف و وای فای ) هستند . حضور این امواج در زندگی ما روز به روز بیشتر می شود وباید تلاش شود تا از آنها بدون نگرانی و با حفظ سلامت استفاده گردد.منابع امواج در منازل ما معمولا یا در داخل منازل هستند و یا از بیرون منزل بر ما تاثیر میگذارند .اندازه گیری انواع مختلف پرتو ها در منازل و محیط کار و اطمینان از پایین بودن آن در بسیاری از کشور های جهان توسط شرکت های مهندسی مرتبط  وبا ارایه گواهینامه انجام  و در قالب پایان کار انجام می شود.   این شرکت  نیز با  تشخیص نیاز به اندازه گیری پرتو ها  برای افراد خانواده علی الخصوص زنان باردار و کودکان که از آسیب پذیری بیشتری برخوردارند و با بهره مندی از چند دستگاه اندازه گیری متفاوت و پیشرفته ( با برندهای آمریکایی و اروپایی ) و کارشناسان متخصص  قادر است بصورت پکیجی کلیه پرتو های منازل مسکونی شما را اندازه گیری و در قالب یک گزارش علمی و گواهینامه ضمن مقایسه آنها با حدود استاندارد کشوری و جهانی ، میزان ریسک محتمل آنان  را به ساکنان منازل   گزارش نماید . در ضمن در صورتی که میزان پرتو ازحد نرمال بالاتر باشد یا راهکارهای مناسب از قبیل استفاده از برچسب ها ، رنگ ها و لباس های کاهش دهنده امواج  و یا تعویض محل نصب منابع موج در  داخل منزل با اطمینان بالایی بیمار شما را مصون نگاه دارد . خواهشمند است  در صورت تمایل به استفاده از این  خدمت جدید و منحصر بفرد برای مجتمع  خود از تماس با ما دریغ نفرمایید .

شرکت تابش پرداز پگاه (دانش بنیان )
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : تست های غیر مخرب، بالابر های هوشمند ، تامین دستگاه های خط تولید سیلندرهای CNG، سازنده دستگاه های تست التراسونیک اسکنر در ایران، آموزش حفاظت در برابر اشعه، اندازه گیری امواج ، اتوماسیون صنعتی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-88058222
بروز رسانی 2 روز پیش